26 marca 2018 poniedziałek

XI Metropolitalnego Święta Rodziny

Przypominamy, iż zgłoszenia imprez i wydarzeń do programu XI Metropolitalnego Święta Rodziny” należy przesyłać na formularzu, który jest możliwy do pobrania w tym miejscu

pobierz formularz

9 marca 2018 piątek

Spotkanie organizacyjne dotyczące
XI Metropolitalnego Święta Rodziny

9 marca w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne XI Metropolitalnego Święta Rodziny, któremu w tym roku towarzyszy hasło: „ RODZINA – RADOŚĆ MIŁOŚCI”

W spotkaniu, któremu przewodniczyli arcybiskup Wiktor Skworc – Metropolita Katowicki patron honorowy Święta oraz pani Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik – koordynator, wzięli także udział : Kazimierz Karolczak przewodniczący Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, Urszula Koszutska radna Sejmiku Województwa Śląskiego, prof. Jan Malicki – Dyrektor Biblioteki Śląskiej, a także przedstawiciele samorządów, duchowieństwa, organizacji pozarządowych, instytucji samorządowych oraz mediów.

Impreza inaugurująca XI Metropolitalne Święto Rodziny odbędzie się 19 maja w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, a koncert finałowy zostanie zorganizowany 3 czerwca w sali koncertowej Instytucji Kultury Katowice Miasto Ogrodów w Katowicach. Termin przyjmowania zgłoszeń do programu i na stronę internetową ustalony został na 30 marca 2018 r.

 

img img

 

9 marca 2018 piątek

godz. 12.00

Spotkanie organizacyjne dotyczące
XI Metropolitalnego Święta Rodziny

Miejsce spotkania:
Sala „Benedyktynka” Biblioteki Śląskiej w Katowicach, Plac Rady Europy 1

 

Informujemy, że I spotkanie organizacyjne XI Metropolitalnego Święta Rodziny odbędzie się 9 marca 2018 r. o godz. 12.00 w sali „Benedyktynka” Biblioteki Śląskiej w Katowicach, przy Placu Rady Europy 1. Przewodniczyć mu będą metropolita katowicki, Arcybiskup Wiktor Skworc, patron honorowy MŚR i Pani Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik, koordynator MŚR.

Inauguracja Święta odbędzie się 19 maja w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, a jego zakończenie, 3 czerwca w Instytucji Kultury Katowice Miasto Ogrodów w Katowicach.

Jeśli to możliwe, prosimy o przesyłanie jeszcze przed spotkaniem propozycji wydarzeń przewidzianych przez Państwa w tegorocznej edycji, dzięki czemu będziemy mogli przedstawić na spotkaniu zarys programu.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej www.swieto-rodziny.pl i przesłać do Wydziału Kultury i Dziedzictwa Urzędu Miejskiego w Zabrzu

Informacje można przesłać na formularzu pobranym ze strony internetowej www.swieto-rodziny.pl lub e-mailem: aluczynska@um.zabrze.pl lub rwaleza@um.zabrze.pl.

pobierz formularz