Polityka prywatności


  1. Kluczową kwestią dla Kierownictwa Urzędu Miejskiego w Zabrzu jest ochrona prywatności osób odwiedzających witrynę internetową www.przedipo-zabrze.pl
  2. Informacje dotyczące odwiedzanych podstron, wyświetlanych artykułów, pobieranych plików itp. mogą być wykorzystywane wyłącznie w celach statystycznych i administracyjnych na wewnętrzne potrzeby Urzędu Miejskiego w Zabrzu, i nie będą przekazywane innym podmiotom.
  3. Pliki cookies są wykorzystywane tylko i wyłącznie dla funkcji związanych z personalizacją i pamiętaniem preferencji użytkownika. Są one zapisywane na dysku komputera osoby odwiedzającej stronę internetową www.przedipo-zabrze.pl. W plikach tych nie są gromadzone żadne dodatkowe informacje, które mogłyby naruszać prywatność. Technika ta nie umożliwia pobierania jakichkolwiek dodatkowych danych z komputera użytkownika.
  4. Polityka prywatności innych stron zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się na stronie www.przedipo-zabrze.pl regulowana jest odrębnymi postanowieniami.
  5. Urząd Miejski w Zabrzu zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności przez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.
  6. Pytania dotyczące polityki prywatności proszę kierować na e-mail: sekretariat_wkd@um.zabrze.pl.